Keletą žodžių apie mus...

Aukštos kokybės, su meile gaminami europietiškos virtuvės patiekalai, profesionalus aptarnavimas, dėmesys kiekvienam svečiui ir maloniai nuteikianti aplinka – visa tai mūsų restorane susijungia į tobulą potyrių simfoniją. Šiltojo sezono metu atveriame lauko terasą bei atskirus staliukus išpuoselėtos gamtos apsuptyje.
Restorano meniu kiekvienas svečias atras tai, ko norėtų labiausiai – virtuvės meistrai kviečia išmėginti antienos, vištienos, jautienos, ėrienos ar triušienos patiekalus, žuvies mėgėjams siūlomas otas, lašiša, sterkas ir kitos jūros gėrybės. Lengvesnių patiekalų mėgėjams siūlome įvairius makaronų patiekalus, salotas bei sriubas – profesionalus personalas visuomet patars, rekomenduos labiausiai tinkančius padažus ar garnyrus.

Palanga
mūsų restoranas

Floros simfonija meniu

"Floros Simfonija" išsiskiria aukštos kokybės meniu, kuris pasižymi skirtingais patiekalais. Čia galima paragauti tiek vietinių produktų, tiek tarptautinės virtuvės įkvėptų patiekalų. Virtuvės šefas čia ypatingą dėmesį skiria šviežumui, meniu derinant pagal sezoną, todėl patiekalai visada yra skanūs ir aukštos kokybės. Restorano meniu dažnai atnaujinamas, tad svečiai visada turi galimybę ragauti naujų patiekalų

Patiekalų galerija

interjeras

Floros simfonija - kur skonis susitinka su grožiu ir jaukumu

Floros Simfonija Kaunas teikia ne tik išskirtinius skonius, bet ir įspūdingą interjerą. Mūsų restorano dizainas puikiai subalansuoja modernią eleganciją su jaukumu, kuris sukuria ypatingą atmosferą jūsų kulinariniam malonumui. Nuostabus apšvietimas, švelnios spalvos ir detales apgalvotas dekoras leidžia mėgautis patogumu ir grožiu. Kiekvienas sienų akcentas ir detalės pasakys savo istoriją, o patalpų erdvės kvies jūsų sielą ramybėn ir pasitenkinimui. Pasinerkite į muziką skonių ir grožio, būnant mūsų Floros Simfonijoje Kaune.

Aplinka

Kokteiliai

Floros simfonija kokteilių spalvos

Išbandykite mūsų platus kokteilių meniu ir leiskite savo skonio receptoriams pasinerti į išskirtinę Floros Simfonijos pasaulio harmoniją. Mėgaukitės mūsų unikalios kūrybiškumo ir prabangos derme, ragaukite išskirtinių XXXL kokteilių skonio akordus. Apsilankykite Floros Simfonijoje ir leiskite mums išpildyti jūsų skonio norus!

Kokteiliai