LT
EN
RU
Telefonas: +370 663 53333
Darbo laikas: VI-VIII mėn.
Šventoji

Šventoji

Mūsų istorija

Keletą žodžių apie mus

Svečių namai FLOROS IMFONIJA (adresu Topolių g.22A), įsikūrę ramioje vietoje, tačiau vos keliasdešimt metrų nuo vakarais šurmuliuojančios ir įvairias pramogas siūlančios Kopų gatvės, apie 350 metrų nuo paplūdimio. Nedideli, jaukūs, klasikiniu stiliumi įrengti kambariai su privačiu dušu ir tualetu, balta patalyne,rankšluosčiais (viešnagės metu pagal poreikį keičiamais), virduliu. Svečių patogumui – nemokama automobilių parkavimo aikštelė. Mūsų restoranas svečiams siūlo pamėgtus švediško stalo tipo pusryčius, kviečia papietauti ir maloniai pavakaroti, ragaujant gardžių patiekalų bei mėgaujantis mūsų barmenų sukurtais išskirtiniais kokteiliais. 24 val per parą veikianti registratūra ir personalas pasirūpins, kad Jūsų poilsis būtų malonus ir patenkintų Jūsų lūkesčius.

Šventoji Šventoji
Susiraskite vietą apsistoti

Svečių namai

Dvivietis su terasa

Floros simfonija svečių namai

Svečių namai Floros simfonija (adresu Topolių g.22A), įsikūrę ramioje vietoje, tačiau vos keliasdešimt metrų nuo vakarais šurmuliuojančios ir įvairias pramogas siūlančios Kopų gatvės, apie 350 metrų nuo paplūdimio.

Ekonominis dvivietis be balkono

Floros simfonija Jūros

FLOROS SIMFONIJA JŪROS (adresu Jūros g.30A) - nauji, tik 2021 metų vasarą duris atvėrę svečių namai, skirti mėgstantiems apsistoti ramesnėje kurorto vietoje ir arčiau paplūdimio. Iš svečiams skirtos automobilių parkavimo aikštelės – į kopas vedantis takas, už kurio atsiveria platus smėlio paplūdimys ir banguojanti Baltijos jūra. O vos 15 -20 minučių pėsčiomis ir jau atsidursite šurmuliuojančioje centrinėje „pramogų“ gatvėje. Svečių namuose Jūsų laukia jauki, sutvarkyta aplinka – Floros simfonijos „vizitinė kortelė“, erdvūs, šviesūs, klasikiniu stiliumi įrengti kambariai su privačiu dušu ir tualetu, balta patalyne, rankšluosčiais (viešnagės metu pagal poreikį keičiamais), virduliu. Dauguma kambarių su balkonais arba terasomis. Mėgstantiems gaminti – keletas kambarių su virtuvėle. Mūsų restoranas svečiams siūlo pamėgtus švediško stalo tipo pusryčius, kviečia papietauti ir maloniai pavakaroti, ragaujant gardžių patiekalų bei mėgaujantis mūsų barmenų sukurtais išskirtiniais kokteiliais. 24 val per parą veikianti registratūra ir personalas pasirūpins, kad Jūsų poilsis būtų malonus ir patenkintų Jūsų lūkesčius.

Dvivietis numeris viloje

FS Vilos

Norintiems būti kuo arčiau gamtos – FLOROS SIMFONIJA VILOS (adresu Pylimo g.57). Tai jaukūs , nauji (duris atvėrę tik 2020 metų vasarą), klasikiniu stiliumi įrengti dviviečiai arba keturviečiai numeriai mediniuose nameliuose. Visi numeriai turi privatų įėjimą iš lauko, privatų dušą, tualetą, virtuvėlę bei terasą. Vos žingsnis nuo terasos ir gali mėgautis gamta – prižiūrėta veja, karštą vasaros dieną nuo įkyrių saulės spindulių saugančia beržų lapija ar pušų paunksme. Ramybe pasimėgauti kviečia šalia komplekso sruvenančios Šventosios upelės tėkmė. Čia pat, prie upelės, FLOROS SIMFONIJOS VILŲ svečiams įrengtos kepsninės. Nuo FS VILŲ komplekso – apie 400 m iki „Beždžionių tilto“ bei paplūdimių. Svečių patogumui – nemokama erdvi ir tvarkinga automobilių parkavimo aikštelė. Nors FLOROS SIMFONIJOS VILOS neturi registratūros bei restorano, tačiau vilų svečiai visada laukiamii vos už kelių šimtų metrų esančiame FLOROS SIMFONIJOS restorame Topolių g.22 A, o FLOROS SIMFONIJOS svečių namų registratūra ir personalas pasirūpins, kad Jūsų poilsis būtų malonus ir patenkintų Jūsų lūkesčius.

Apsidairykite neišėję iš namų

Galerijos

Sužinokite ką kiti galvoja apie mus

Atsiliepimai

Arūnė

Very good

Inėta

Tiesiog super malonios administratorės, viską paaiškina, visada nulydi plačią šypsena, pusryčiai nuostabūs, svarbiausias dalykas, kad automobilis buvo saugiai paliktas, Jūra prie pat, tiesiog puiku! Iki kitų metų ❤️

Daiva

Labai geri pustyčiai,malonu buvo turėti atskirą balkoną.

Arūnė

Lankėmės jau 4 metus iš eilės. Kaip visada, patiko viskas. Tvarkinga, skanus maistas, malonus personalas, išpuoselėta aplinka. Grįšime ir kitais metais!❤

Marina

Nuostabus personalas nuosirdus ,malonus pusryciai superiniai sviezus kepiniai dar silti